טיולים שיוצרים התפתחות אישית ואיכות חיים

טיול זה מחבר את האדם עם הטבע. הוא חושף את הסודות ומחבר אותנו לתהליכים ותדרים מרפאים.
אנו יוצרים בטיולים, מפגשים עם אנשים שאורח חייהם ותפיסתם נותנים השראה לחיי משמעות,
ומאפשרים כניסת עומק אל מרחבים של קדושה אנרגיה ומפגש, בשאיפה לחיבור קבוצתי עוצמתי.
החיבור מתחיל כבר מהמפגש הקבוצתי הראשון שלפני הטיול.

טיול סדנא לפרו אקוודור 19 יום

יוני 2022

פרו היא המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה, פרו היא אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם, נזכה לגלות את קסמה של פרו התרבויות העתיקות ביותר, ארכיטקטורה חדשנית ונוף חד פעמי, הפסגות הלבנות של הרי האנדים, דרך יערות הגשם העבותים. ולטעום משלל החוויות שיש לה להציע לנו- סיורים בערים ציוריות שווקים ססגוניים, נסייר בין שמיים לארץ ב"עיר האבודה", מאצ'ו פיצ'ו, ונלמד מקרוב על חייהם של בני האינקה ועל היכולת המדהימה שלהם לסלול דרכים ולפתח חקלאות מתקדמת בגבהים קיצוניים. אקוודור (מדינת קו המשווה) הפנינה הקטנה ביותר בהרי האנדים. אוצרות הטבע באקוודור עשירים ערים קולוניאליות, שווקים ססגוניים, הרי געש, אגמים וקרחונים, חופים יפים וג'ונגל פראי, איים מבודדים, בעלי חיים נדרים ותרבות צאצאי האינקה עד עצם היום הזה, עולם חדש ומיוחד נגלה לנגד עינינו. לאחר כמה ימים בבית החדש שלנו הממוקם בקהילת קיצ'ווה אנאנגו (Kichwa Añangu community ) נוכל לגלות כיצד נראים החיים האמיתיים ביער הגשם באמזונס.

19 ימים

יפורסם בהמשך

טיול סדנא

הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

  משיאי הטיול

  נראה את האלפקות והלמות שבויתו על ידי האינדיאנים בהרים הגבוהים של רכס האנדים, כדוגמת בני האינקה, ושמשו להם כגמלים...

  נספר את סיפורו של האוצר האינדיאני האבוד בלב רכס האנדים

  נבקר את מגדלי התירס באזורים החקלאים תרופים בגובה של 3,500 מטר מעל פני הים באזורים המורכבים ביותר בעולם.

  מסע בעקבות השאמנים וצמחי מרפא בדרום אמריקה נבקר את בני שבט קיצ'ווה אנאנגו Kichwa Añangu community

  יום 1 | תל אביב – לימה

  נצא בטיסת בוקר מת"א ללימה נחיתה בערב. עם הנחיתה העברה למלון בשכונת מיראפלורס (נמצאת על שפת האוקיינוס). לימה בירת פרו, המכונה "עיר המלכים", שימשה כבירתה של האימפריה הספרדית בדרום אמריקה במשך כ-200 שנה. בלימה חיים כתשעה מיליון אנשים, היא העיר הגדולה ביותר במדינה אחת מהערים הגדולות ביותר ביבשת. מעבר לגודלה, מדובר באחת הערים המודרניות ביותר בדרום אמריקה והיא עומדת בשורה אחת מהבחינה הזו יחד עם ריו דה ז׳ניירו, בואנוס איירס וסנטיאגו. העיר הממוקמת על חוף האוקיינוס השקט, ארוחת ערב במסעדת מקומית עם מבחר המטבח הפרואני המיוחד. HOTEL INKARI LUXURY או דומה לו.

  יום 2 | לימה סיור מקיף בעיר

  לאחר ארוחת הבוקר במלון, הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר, במהלכו נטייל סביב המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, וביניהם ארמון הממשלה ובכיכרות המפורסמות - פלאזה דה ארמספלאזה סן מרטין המשחרר. בצהריים נמשיך לאורך הטיילת במירפלורס אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בלימה, נסיים בביקור במוזיאון הזהב המפורסם שבו אוצרות מימי המסע של הכיבוש הספרדי, המוזיאון כולל אוסף הפרטי הגדול ביותר של אומנות מקומית ילידית, וללמוד על תרבות האינקה המרתקת. . בערב נהנה מארוחת ערב חגיגית פולקלור מקומי בעיר לימה, לינה בלימה. לאחר ארוחת הערב נהנה ממפגש קבוצתי הדרכה קצרה על יום המחר הרצאה ראשונה בנושא יצירה מחודשת  של  אמונות תת הכרתיות,   לינה בלימה   HOTEL INKARI LUXURY או דומה לו.

  יום 3| לימה – קוסקו בירת האינקה

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשדה התעופה בלימה הבוקר נעלה על טיסה לקוסקו (Cusco), העיר הנפלאה והיפהפייה קוסקו היא אולי הנקודה שכולם מחכים להגיע אליה בטיול בדרום אמריקה. העיר, שהייתה בעבר בירתה של אימפריית האינקה שופעת אווירה תרבותית ואותנטית ונהנית משילוב נפלא של כל מה שמטיילים רוצים,  בירתה לשעבר של אימפריית האינקה המפוארת, השוכנת בגובה של 3,200 מטרים מעל פני הים. קוסקו, היפה בערי פרו, יש עוד הרבה מה להציע, גם כשרוצים קצת הפוגה מגודש האתרים הארכיאולוגיים ומחפשים משהו קצת שונה. זוהי עיר תוססת עם ארכיטקטורה מרשימה, מוזיאונים מצוינים, שווקים ססגוניים, שפע של מקומות בילוי והרבה טבע מסביב עם הנחיתה נגיעה למלון ליום מנוחה להסתגלות לגבהים, יום ללא טיול. SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 4| יום טיול קוסקו בירת האינקה

  לאחר ארוחת הבוקר, את היום הזה נבלה בעיר המיוחדת קוסקו. היום נצא לסיור מודרך בכיכר המרכזית פלאזה דה ארמאס, הקתדרלה ובעוד אתרים מרשימים. אחר הצהריים נצא אתרים ומקדשים המשקיפים על העיר כמו סאקסאיואמאן (Sacsayhuaman), נבקר מקדש השמש קוריקאנצ’ה (Coricancha) – שכוסה בעבר בזהב, וכעת נותרו רק יסודות המבנה המרשים ועליו כנסיה מנזר דומיניקני. הערב נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את הכוחות המאגיים שם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך

  יום 5| העמק הקדוש

  לאחר ארוחת הבוקר בקוסקו, העברות לעמק הקדוש.

  עקבות התרבות המקומית והאדריכלות המתוחכמת של אימפריית האינקה, שהקדימה את זמנה. תוכלו לבקר בעמק בטרסות של מוראי (Moray), מהטכניקה החקלאית המתקדמת של בני האינקה, שהתגלו לנגד עיניכם מעגלי טרסות בנויות סביב עמק משופע המגיע עד לעומק של כ-30 מטרים. הטרסות בנויות מהרבה שכבות של אדמה, חול, חצץ וחומר אורגני, כל זאת כדי למקסם את קליטת חום השמש ולאפשר מגוון רחב של גידולים שונים. תוכלו לבקר סלינס (Salinas), מפעל לייצור מלח מתקופת האינקה, באופן מפתיע פועל עד עצם היום הזה. עיירה פיסאק (Pisac), שם תבקרו בשוק המקומי בני הכפרים הסמוכים מגיעים לשוק לבושים בבגדים מסורתיים ומוכרים את מרכולתם. Aranwa Sacred Valley Hotel & Wellness או דומה לו.

  יום 6 מאצ'ו פיצ'ו – קוסקו

  היום נפגש בעירה אויאנטאיטאמבו,  נצא ברכבת המקומית לעבר העיר האבודה" מאצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu), אחד האתרים המרשימים ביותר שהשאירו בני האינקה. הדרך למאצ'ו פיצ'ו עוברת בערוץ "הנהר הקדוש" אורובמבה. נרד מהרכבת בתחנה שליד הכפר אגואס קליינטס (Aguas Calientes) ונעלה באוטובוס לאתר. שם נשוטט בין חורבות העיר הילה של מסתורין אופפת אותה. במהלך היום נסייר באתר הממוקם על הר עצום בין נופים מדהימים ומעוטר במבני סלע מרשימים, הביקור יפתח לנו צוהר לתרבות האינקה ובפולחניה הדתיים. מאצ’ו פיצ’ו, שם התגלה בפנינו “העיר האבודה”. על אף שהייתה מוכרת למקומיים במשך מאות שנים, העיר לא זכתה להתעניינות בינלאומית במשך זמן רב. העניין התעורר לאחר פעילותו של הארכיאולוג חיראם בינגהם ב – 1911, שביצע את הבדיקה המדעית הראשונה באתר. נבקר במקדש השמש והאדמה, נעלה לבקתת השומר לתצפית, נבקר במחצבה, במקדש שלושת החלונות באתר התצפיות ששימש את האסטרונומים בתקופת האינקה. . לפני הסיור במאצ'ו פיצ'ו על ההר עצמו המשקיף על העיר, נעשה מדיטציה ודמיון מודרך אח”כ נחזור חזרה אגואס קליינטס ומשם נצא בנסיעת רכבת חזרה לעמק  ומשם באוטובוס חזרה לעיר קוסקו. ארוחת ערב בבית מלון. SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 7 | הר 7 הצבעים – קוסקו

  להכין ארוחת בוקר מראש, היום נבקר באחד האזורים הגיאולוגיים המדהימים ביותר בעולם, השוכן בין הרי האנדים הפראיים. בשעות הבוקר המוקדמות נצא בנסיעה אל עבר רכס וילקנוטה (Cordilerra Vilcanota), הטומן בחובו את הר אאוסנגטה (Ausangate), המתנשא לגובה של 6,384 מטרים ומתפאר בשלל צבעים שהעניקו לו את הכינוי "הר הקשת", מה שהפך אותו לאחד ממוקדי המשיכה העיקריים במדינה למטיילים מרחבי העולם. בטרק בן שעה נגיע אל ההר הססגוני ונוכל להתרשם מאחת מיצירותיו הנפלאות ביותר של הטבע, אחר הצהריים חזרה לעיר קוסקו. יום קצת אינטנסיבי חזרה לעיר בשעות הערב,  ארוחת ערב בקוסקו . SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 8 | קוסקו – פונו

  לאחר ארוחה בבוקר נצא בנסיעה לפונו (Puno), מרחק 380 ק"מ, כשאנו עוברים במישור הגבוהה - האלטיפלאנו, הרמה הגבוהה של פרו. בדרך נצפה בפסגות הגבוהות של הרי האנדים, חוצה מעברי הרים ועולה לגובהים של כ- 4,500 מטרים. במידת האפשר נבקר בקברים עתיקים של סילואסטני (בני יותר מ 4000 שנים), פונו היא עיר קטנה שיושבת על שפת אגם טיטיקקה, בגובה של 3,800 מטרים האגם הגבוה ביותר בעולם, בעיר כ- 110,000 תושבים, רובם ממוצא אינדיאני אגם טיטיקקה (Lago Titicaca) העצום שבדרום פרו, עם מימיו הכחולים שלא נגמרים לעולם, רכסי ההרים המרשימים שבאופק והשלווה העמוקה שמרחפת מסביב, הוא ללא ספק, מראה מעורר התפעלות. לקראת ערב נגיע לעיר פונו. לאחר ארוחת הערב נהנה מפגש קבוצתי והדרכה קצרה על יום המחר והרצאה שניה בנושא –  NLP והמחשה בדמיון ארוחת ערב במלון. ROYAL INN PUNO או דומה לו.

  יום 9 | פנו – אגם הטיטיקקה

  לאחר ארוחת בוקר נשוט אל האיים הצפים שבאגם טיטיקקה ונכיר את סגנון החיים המיוחד של בני שבט האורוס (Uros) המקומיים. בני שבט האורוס חיים בסגנון חיים מיוחד, חיי שיתוף ושוויון, המבוססים על עזרה הדדית וחלוקה שווה בהכנסות, נטייל על האיים ובין התושבים ששומרים על מסורות העבר בצורת לבושם, גידוליהם ודרך חייהם. נמשיך אל האי  טקילֶה (Isla Taquile) הנמצא כ-35 קילומטר מערבית לפונו, ובו חיה קהילה קטנה ומסורתית בת 300 משפחות, הלבושות בבגדיהן המסורתיים. הגברים עוסקים בדיג ובחקלאות ואילו הנשים עוסקות בעבודות אריגה יפות. אגם טיטיקקה, המתהדר בתואר האגם הגבוה ביותר בעולם שניתן לשוט בו, ממוקם בגובה של כ-3,820 מטר מעל פני הים, משתרע על פני 8300 קמ"ר ונודע בזכות האיים הצפים בו. לקראת ערב נשוב למלון בפונו לארוחת ערב ולינה. ROYAL INN PUNO או דומה לו.

  יום 10 | פונו – לימה

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לטיסה לעיר לימה, לאחר נחיתה והעברה למלון,  בשעות הערב, לאחר מנוחה קצרה במלון נצא לראות את פארק המים האורות של לימה. Parque de la Reserva אחת מהאטרקציות המדליקות של לימה זה פארק מזרקות המים המדהים, מופע לייזר ואורות בתוך מזרקות שאחת מהם שברה שיא גינס בגובה אליו היא מתנשאת. האטרקציה מותנית רק אם הפרק פתוח באותו יום. HOTEL INKARI LUXURY או דומה לו.

  יום 11 | לימה -קיטו אקוודור

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה חורחה צ'אבס לימה, לטיסה ישירה לעיר קיטו באקוודור, העיר  קיטו בירת אקוודור היא העיר השניה בגודלה במדינה אחרי העיר גואיאקיל. יש בעיר כשני מיליון תושבים. העיר ממוקמת צמוד לקו המשווה, בגובה רב מעל פני הים, היא שוכנת על רכס הרי האנדים. כיכר העצמאות שבלב העיר נמצאת בגובה של 2850 מטר, לכן מזג האוויר בעיר נעים ולא חם מדי כפי שצפוי ממקום שנמצא בקו המשווה, מהר מאוד מתרגלים לקצב החיים המשוגע, הצבעים, הריחות, הצעקות, והמוזיקה הנשפכת לרחוב - כל אלה, יחד עם התפאורה היפהפיה של הרי האנדים, יוצרים עיר שתישאר איתכם גם הרבה אחרי שתעזבו אותה. עיר הבירה הענקית והתוססת של אקוודור, עם קרוב לשני מיליון תושבים, היא עיר עמוסה ותזזיתית לאורך כל שעות היום והלילה רחובותיה הם בליל בלתי אפשרי של מקומיים בלבוש מסורתי, עם הנחיתה העברה למלון ליום מנוחה, ארוחת ערב במלון.

  La casona del aronda או דומה לו.

  יום 12 | קיטו – השוק באוטבלו

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בקיטו, בירת אקוודור. קיטו, שוכנת בגובה 2,850 מטר ומוקפת הרי געש מרהיבים. קיטו אשר נבנתה בימי האינקה וחודשה על ידי הכובש הספרדי, נטייל בעיר, בין האדריכלות המודרנית והקולוניאלית המשתקפת ברחובות הציוריים, נבקר ברובע ההיסטורי וכיכר העצמאות, נחזה בכנסיה המפורסמת של סאן פרנסיסקו בבזיליקה הנאו גותית הגדולה ביותר באמריקה. נצא מחוץ לקיטו צפופה לכפר המיוחד אוטבלו הידועה בעיקר בזכות השוק הענקי והייחודי שנערך בה מדי שבת בו ניתן למצוא הכל. שוק זה , הידוע בכינויו Plaza de los Ponchos מפורסם בכל דרום אמריקה ונחשב לאחד השווקים הגדולים והמצליחים ביותר בדרום אמריקה. בשוק מוכרים עבודות יד של הילידים (המכונים בפי המקומיים Indigenous ), בעיקר מוצרי טקסטיל ואמנות, בדים, בגדים ומזכרות ויש בו גם שוק בעלי חיים ענקי. לקראת ערב נגיע למלון. לאחר ארוחת הערב נהנה מפגש קבוצתי והדרכה קצרה על יום המחר הרצאה שלישית בנושא  שינוי בנפש על ידי אמונות מעצימות

  La casona del aronda או דומה לו.

  יום 13 -18 קיטו – אגן האמזונס של אקוודור

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה בקיטו, נעלה לטיסה של  30 דקות לכפר בשם קוקה מעל רכס הרי האנדים המזרחי וזאת תהיה תחילתה של החוויה המדהימה ביותר בטיול. מסלול הטיול מוצג בנפרד. הערב נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שואבים בני שבט קיצ'ווה אנאנגוKichwa Añangu community את הכוחות המאגיים שם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך

   

  יום 19 קוקה - קיטו – תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה בקוקה נעלה לטיסה של  30 דקות חזרה לעיר קיטו – ומשם נמשיך לטיסה שלנו חזרה לישראל.

  מה כלול / לא כלול

  המחיר כולל

  • 2 מדריכים ישראלים מנוסים מצוות "מונדו טריפ" מדריך ממוחה על המקום, מדריך מאמן אישי.
  • 3 הרצאות (לא חובה) סדנאות בארץ 2 לפני הטיול ואחת אחרי הטיול.
  • 5 הרצאות (לא חובה) סדנאות והדרכה במהלך הטיול.
  • טיסות בינלאומיות ת"א – לימה - ת"א (דרך יעד ביניים) סה"כ 2 טיסות.
  • טיסות פנים – לימה – קוסקו - קוסקו פוארטו מלדונדו – פוארטו מלדונדו – קוסקו – פונו – לימה.
  • מלונות מדרגת תיירות טובה / לינה בבקתות תיירות בחלק מהלילות.
  • תחבורה: אוטובוס תיירים/ רכבים ייעודיים בהתאם לתוכנית.
  • כלכלה: חצי פנסיון, בולדג' פנסיון מלא.
  • מדריכים מקומיים מצוינים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
  • כניסות לאתרים ואטרקציות כמפורט בתוכנית.
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל.
  • צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.

  המחיר לא כולל

  • ביטוח נוסעים.
  • ארוחות נוספות.
  • שירותי סבלות.
  • שתייה בארוחות.
  • הוצאות ושירותים אישיים.
  • כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

  מחיר, תנאי הרשמה וביטול

  מחיר הטיול: תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,189 $ דולר.
  דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. על תשלום בכרטיסי אשראי תחול תוספת 2%, בתשלום דמי הרישום אין עמלת אשראי.
  תנאי ביטול: כמו שמפורט בטופס הרשמה לטיול.
  מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי ביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

  הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

   או התקשרו עכשיו והבטיחו את מקומכם: 050-2727479

   טיולים מותאמים נוספים בשבילך

   טיול סדנא לפרו | 14 יום | אפריל 2022 פסח

   פרו - אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם, היא המקום המושלם…

   פרו בוליביה טיול 17 יום – פסח 2022

   פרו ובוליביה הם המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה, פרו…

   טיול לאקוודור עם מונדו טריפ ניר אזאי

   טיול סדנא לפרו אקוודור 19 יום

   פרו ואקוודור המיוחדות של הרי האנדים. אוצרות הטבע באקוודור עשירים…

   למעלה