טיולים שיוצרים התפתחות אישית ואיכות חיים  

טיול זה מחבר את האדם עם הטבע. הוא חושף את הסודות ומחבר אותנו לתהליכים ותדרים מרפאים.
אנו יוצרים בטיולים, מפגשים עם אנשים שאורח חייהם ותפיסתם נותנים השראה לחיי משמעות,
ומאפשרים כניסת עומק אל מרחבים של קדושה אנרגיה ומפגש, בשאיפה לחיבור קבוצתי עוצמתי.
החיבור מתחיל כבר מהמפגש הקבוצתי הראשון שלפני הטיול.

טיולי סדנאות והתפתחות אישית - טיולים מאורגנים

טיול סדנא לפרו בולביה

טיול 17 יום | פסח 2022

פרו היא המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה. פרו היא אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם. נזכה לגלות את קסמה של פרו: התרבויות העתיקות ביותר, ארכיטקטורה חדשנית ונוף חד פעמי, הפסגות הלבנות של הרי האנדים, דרך יערות הגשם העבותים. ולטעום משלל החוויות שיש לה להציע לנו - סיורים לערים ציוריות ובשווקים ססגוניים, נסייר בין שמיים לארץ ב'העיר האבודה', מאצ'ו פיצ'ו, ונלמד מקרוב על חייהם של בני האינקה ועל היכולת המדהימה שלהם לסלול דרכים ולפתח חקלאות מתקדמת בגבהים קיצוניים. בוליביה היא אחת המדינות המרתקות בדרום אמריקה והיא מציעה שילוב כובש לב של ערים קולוניאליות מקסימות, יערות גשם סבוכים, אגמים צבעוניים, מדבר מלח עצום, שווקים ייחודיים, קרנבלים אותנטיים. הוסיפו לאלה את העובדה שרבים מהערים ומאתרי הטיולים במדינה הם מהגבוהים בעולם ותבינו למה בוליביה מאתגרת, מסקרנת ולעולם לא משעממת.

​תאריכים 10.4.22  מדריך יעד: יוסי כהן /  מאמן אישי: ערן ברואנשטיין 

14 ימים

6689 $ לאדם

טיול סדנא

הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

  משיאי הטיול

  העיר הנפלאה והיפהפייה קוסקו - בירתה של אימפריית האינקה השופעת אווירה תרבותית

  ביקור בעמק בטרסות של מוראי, טכניקה חקלאית מתקדמת של בני האינקה

  העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו, אחד האתרים המרשימים ביותר בעולם, העוברת בערוץ 'הנהר הקדוש' אורובמבה

  מדבר המלח המרהיב Salar de Uyuni, אחד מאתרי התיירות הפופולאריים ביותר בבוליביה, ובין המקומות היפים ביותר בעולם.

  יום 1 |תל אביב – לימה

  נצא בטיסת בוקר מת"א ללימה נחיתה בערב. עם הנחיתה העברה למלון בשכונת מיראפלורס (נמצאת על שפת האוקיינוס). לימה בירת פרו, המכונה "עיר המלכים", שימשה כבירתה של האימפריה הספרדית בדרום אמריקה במשך כ-200 שנה. בלימה חיים כתשעה מיליון אנשים, היא העיר הגדולה ביותר במדינה אחת מהערים הגדולות ביותר ביבשת. מעבר לגודלה, מדובר באחת הערים המודרניות ביותר בדרום אמריקה והיא עומדת בשורה אחת מהבחינה הזו יחד עם ריו דה ז׳ניירו, בואנוס איירס וסנטיאגו. העיר הממוקמת על חוף האוקיינוס השקט, ארוחת ערב במסעדת מקומית עם מבחר המטבח הפרואני המיוחד, ערב מנוחה מהטיסה הארוכה. ארוחת ערב במסעדת מקומית עם מבחר המטבח הפרואני המיוחד, ערב מנוחה מהטיסה הארוכה. HOTEL INKARI LUXURY או דומה לו.

   

  ימים 2-3 | פארטו מאלדונדו – שמורת נהר הטאמבופאטה

  לאחר ארוחת הבוקר נעלה על טיסה לעיר פוארטו מלדונדו (Puerto Maldonado), השוכנת בלב הג'ונגל האמזוני, באזור הפראי המחבר את הנהרות מאדרה דה דיוס (Madre de Dios) וריו טמבופטה (Rio Dambupata) ועשיר בנופים מרשימים, אגמים בתוליים ויערות גשם ירוקים. באזור זה נפגוש חיות בר רבות, אותן ניתן לראות במהלך שייט בנהרות בלבד, לצפות בקופים, תוכים ססגוניים וזנים רבים של פרפרים. במהלך הימים הקרובים נסייר באזורים השונים בג'ונגל, וביניהם "קיר התוכים" (Parrot Clay Lick), אחת האטרקציות המרכזיות באזור, שם נוכל לצפות במחזה מרהיב של מאות תוכים ססגוניים שמגיעים למקום כדי לנטרל את הרעלים של הפירות בעזרת המינרלים שבקיר, נלמד על אורח החיים המרתק בלב הג'ונגל, נבנה רפסודות ונשוט בנהרות טראס צ'ימבורסו הטמבופטה הפראיים. בימים אלו נהנה בפנסיון מלא לינה בלודג'. EcoAmazonia Lodge או דומה לו.

  יום 4 | פארטו מאלדונדו – קוסקו

  לאחר ארוחת הבוקר במלון, הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר, במהלכו נטייל סביב המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, וביניהם ארמון הממשלה ובכיכרות המפורסמות - פלאזה דה ארמספלאזה סן מרטין המשחרר. בצהריים נמשיך לאורך הטיילת במירפלורס אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בלימה, נסיים בביקור במוזיאון הזהב המפורסם שבו אוצרות מימי המסע של הכיבוש הספרדי, המוזיאון כולל אוסף הפרטי הגדול ביותר של אומנות מקומית ילידית, וללמוד על תרבות האינקה המרתקת. . בערב נהנה מארוחת ערב חגיגית פולקלור מקומי בעיר לימה, לאחר ארוחת הערב נהנה ממפגש קבוצתי הדרכה קצרה על יום המחר הרצאה ראשונה בנושא יצירה מחודשת של  אמונות תת הכרתיות לינה בלימה Hotel Inkari Luxury או דומה לו.

  יום 5 | סיור בקוסקו – סקסאיוומאן, פיסאק, סאלינרס מאראס וטראסות מוראי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באתר העתיקות המרשים סקסאיוומאן, שם התגלה לנגד עינינו מראה מרהיב של קירות עצומים שנבנו על ידי בני שבט האינקה מסלעי ענק, מונחות בדיוק מושלם זו על גבי זו, ללא כל שימוש במלט, נעבור ב"עמק הקדוש" (The Sacred Valley) ונבקר בשוק הססגוני המתקיים בימי ראשון בעיירה פיסאק (Pisac), שם נוכל לראות את בני הכפרים המקומיים לבושים בבגדים מסורתיים ומוכרים את מרכולתם. בצהריים נצא לנסיעה עמק אורובמאבה (Uroubamba) היפיפה, לאורך נהר וילקנוטה (Vilcanota) הפראי, עד שנגיע לסאלינרס- מאראס ולטראסות מוראי (Salineras- Maras Moray) – שם נזכה לנוף מרהיב של הטרסות המדורגות למרגלות ההר ומפעל המלח העתיק מתקופת האינקה . ארוחת צהריים לאנצ' בוקס. ארוחת ערב ולינה בעמק הקדוש. במלון:  Aranwa Sacred Valley Hotel & Wellness או דומה לו.

  יום 6 | מאצ'ו פיצ'ו – קוסקו

   

  היום נפגש בעירה אויאנטאיטאמבו,  נצא ברכבת המקומית לעבר העיר האבודה" מאצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu), אחד האתרים המרשימים ביותר שהשאירו בני האינקה. הדרך למאצ'ו פיצ'ו עוברת בערוץ "הנהר הקדוש" אורובמבה. נרד מהרכבת בתחנה שליד הכפר אגואס קליינטס (Aguas Calientesונעלה באוטובוס לאתר. שם לשוטט בין חורבות העיר שהילה של מסתורין אופפת אותה. במהלך היום נסייר באתר הממוקם על הר עצום בין נופים מדהימים ומעוטר במבני סלע מרשימים, הביקור יפתח לנו צוהר לתרבות האינקה ובפולחניה הדתיים. מאצ’ו פיצ’ו, שם התגלה בפנינו “העיר האבודה”. על אף שהייתה מוכרת למקומיים במשך מאות שנים, העיר לא זכתה להתעניינות בינלאומית במשך זמן רב. העניין התעורר לאחר פעילותו של הארכיאולוג חיראם בינגהם ב – 1911, שביצע את הבדיקה המדעית הראשונה באתר. נבקר במקדש השמש והאדמה, נעלה לבקתת השומר לתצפית, נבקר במחצבה, במקדש שלושת החלונות באתר התצפיות ששימש את האסטרונומים בתקופת האינקהלפני סיור במאצ'ו פיצ'ו על ההר עצמו המשקיף על העיר, נעשה מדיטציה ודמיון מודרך אח”כ נחזור חזרה לאגואס קליינטס ומשם נצא בנסיעת רכבת חזרה לעמק  ומשם באוטובוס חזרה לעיר קוסקו. ארוחת ערב בבית מלון. SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

   

  יום 7 | הר 7 צבעים.

  היום נצא לאחד האזורים הפראיים ביותר ביבשת ברכס הוילקנוטה וההר האזנגטה, זהו רכס הרים מרשים ומדהים ביופיו במקום באזור דרום מזרחי המרחק של בערך 3 וחצי שעות מהעיר קוסקו. אחד ההרים היותר מטוילים באזור ולכל הדעות הרכס הכי מרשים בכל איזור קוסקו. ופנינית הטבע הר הצבעים (The Rainbow Mountain) ללא כל ספק מרשים מאוד. הטיפוס חלקו נעשה על ידי סוסים מוקומים (הטיפוס לא קשה במיוחד, המקום מאוד גבוהה 5000 מ' מעל פני הים) שווה את ביקור. יציאה מאוד מוקדם בבוקר, אופציה לטיול של יומיים. ארוחת ערב בקוסקו . SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 8 | קוסקו – פונו

  לאחר ארוחה בבוקר נצא בנסיעה לפונו (Puno), מרחק 380 ק"מ, כשאנו עוברים במישור הגבוהה - האלטיפלאנו, הרמה הגבוהה של פרו. בדרך נצפה בפסגות הגבוהות של הרי האנדים, חוצה מעברי הרים ועולה לגובהים של כ- 4,500 מטרים. במידת האפשר נבקר בקברים עתיקים של סילואסטני (בני יותר מ 4000 שנים), פונו היא עיר קטנה שיושבת על שפת אגם טיטיקקה, בגובה של 3,800 מטרים האגם הגבוה ביותר בעולם, בעיר כ- 110,000 תושבים, רובם ממוצא אינדיאני אגם טיטיקקה (Lago Titicaca) העצום שבדרום פרו, עם מימיו הכחולים שלא נגמרים לעולם, רכסי ההרים המרשימים שבאופק והשלווה העמוקה שמרחפת מסביב, הוא ללא ספק, מראה מעורר התפעלות. לקראת ערב נגיע לעיר פונו. לאחר ארוחת הערב נהנה ממפגש קבוצתי והדרכה קצרה על יום המחר והרצאה שניה בנושא NLP והמחשה בדמיון ארוחת ערב במלון. ROYAL INN PUNO או דומה לו.

   

  יום 9 | פנו – אגם הטיטיקקה

  לאחר ארוחת בוקר נשוט אל האיים הצפים באגם טיטיקקה ונכיר את סגנון החיים המיוחד של בני שבט האורוס (Uros) המקומיים. בני שבט האורוס חיים בסגנון חיים מיוחד, חיי שיתוף ושוויון, המבוססים על עזרה הדדית וחלוקה שווה בהכנסות, נטייל על האיים ובין התושבים ששומרים על מסורות העבר בצורת לבושם, גידולים ודרך חייהם. נמשיך אל האי  טקילֶה (Isla Taquile) הנמצא כ-35 קילומטר מערבית לפונו, ובו חיה קהילה קטנה ומסורתית בת 300 משפחות, הלבושות בבגדיהן המסורתיים. הגברים עוסקים בדיג ובחקלאות ואילו הנשים עוסקות בעבודות אריגה יפות. אגם טיטיקקה, המתהדר בתואר האגם הגבוה ביותר בעולם שניתן לשוט בו, ממוקם בגובה של כ-3,820 מטר מעל פני הים, משתרע על פני 8300 קמ"ר ונודע בזכות האיים הצפים בו. הערב נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את הכוחות המאגיים שלהם ושם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך לקראת ערב נשוב למלון בפונו לארוחת ערב ולינה. ROYAL INN PUNO או דומה לו.

  יום 10 | ברוכים הבאים לבוליביה – ביקור באתר העתיקות טיוואנקו

  הבוקר נפרד מפרו הקסומה ונחצה את הגבול לבוליביה, אחת המדינות המעניינות ביותר בדרום אמריקה, טומנת בחובה אוצרות טבע בתוליים רבים, תרבות עשירה וארכיטקטורה עתיקה. במהלך היום נבקר באתר העתיקות הארכיאולוגי טיוואנאקו (Tiwanko), ששימש בתקופה הפרה-קולומביאנית כבירתה של אימפריה עלומת שם שקדמה לאינקה. העיר עצמה נבנתה לפני כאלף שנים, ונוכל לראות בה מבנים ופסלים עתיקים שנשתמרו בצורה מעוררת התפעלות. לקראת ערב נצא לכיוון העיר לה פאז (La Paz), השוכנת בגובה של כ-3,600 מטר מעל פני הים והוכרזה בשנת 2014 כאחת משבע הערים המופלאות של העולם. אומנם עיר הבירה הרשמית של בוליביה היא סוקרה, אך בפועל כל מבניה החשובים של המדינה נמצאים בלה פאז, והיא מהווה את המרכז המנהלי של בוליביה. לינה בלה פאז. Europa  או דומה לו.

  ימים 11-14 | לה פאז- מדבר המלח "סאלאר דה אויני"

  הבוקר נעלה על טיסה אל עבר יעדנו הבא, מדבר המלח המרהיב Salar de Uyuni, אחד מאתרי התיירות הפופולאריים ביותר בבוליביה, ובין המקומות היפים ביותר בעולם.  בשלושת הימים הקרובים נטייל עם ג'יפים במדבריות המלח, המשתרעות על פני שטח עצום של כ-12,000 קמ"ר, דרך מוקדי העניין הרבים באזור – לגונה קולורדה (Laguna Colorada), שבשעות מסוימות מקבלת את נצבעת באדום בוהק מקרני השמש ה"נשברות" במים ובמלח מסביב, דבר משווה למקום מראה מהפנט, לגונה ורדה (Laguna Verde) בעלת צבעי האזמרגד, מעיינות חמים, גייזרים ו"אי הדייגים" – אי מלא קקטוסים הממוקם בלב המדבר. בימים אלו נלון באכסניות לאורך המדבר. ביום השני בסלאר נצא לתצפית על השמיים נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את  הכוחות המאגיים  שלהם ושם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך

   Jardines de Uyuni    בלילה הראשון – בשני הלילות   Ojo de Perdiz Cayta או דומה לו.

  יום 15 | סיור בלה פז – שווקים מקומיים ועמק הירח

  הבוקר נעלה על טיסה ישירה חזרה ללה פאז. עם הנחיתה נצא לסיור בעיר, בין השווקים הססגוניים הרבים. במהלך היום נבקר, בין היתר, בשוק השחור, בו תוכלו למצוא פריטים שסביר להניח שהמוכר הוא לא הבעלים החוקי, ושוק המכשפות, בו אמנם לא תמצאו מכשפות למכירה, אבל כן מוכרים שם, פגרים של ינשופים, עוברי למות וצפרדעים, דבר הקשור לאמונות תפלות כאלה ואחרות של בני המקום. בנוסף, בשוק תוכלו למצוא צמחי מרפא וצמחים לגירוש שדים ורעות חולות, וגם דברים שגרתיים יותר כמו ממתקים מסוגים שונים. לאחר הסיור בשווקים נמשיך לאזור הקולוניאלי בעיר, ומשם עמק הירח (Valle de Luna), בין תופעות הטבע המעניינות ביותר ביבשת – האזור כולו מלא במכתשים, גבעות וסלעים המשווים למקום נוף הדומה לפני הירח. בעמק הירח נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את הכוחות המאגיים שלהם ושם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך לינה בלה פאז.  Europa  או דומה לו.

   

   

  יום 15 | סיור בלה פז – שווקים מקומיים ועמק הירח

  הבוקר נעלה על טיסה ישירה חזרה ללה פאז. עם הנחיתה נצא לסיור בעיר, בין השווקים הססגוניים הרבים. במהלך היום נבקר, בין היתר, בשוק השחור, בו תוכלו למצוא פריטים שסביר להניח שהמוכר הוא לא הבעלים החוקי, ושוק המכשפות, בו אמנם לא תמצאו מכשפות למכירה, אבל כן מוכרים שם, פגרים של ינשופים, עוברי למות וצפרדעים, דבר הקשור לאמונות תפלות כאלה ואחרות של בני המקום. בנוסף, בשוק תוכלו למצוא צמחי מרפא וצמחים לגירוש שדים ורעות חולות, וגם דברים שגרתיים יותר כמו ממתקים מסוגים שונים. לאחר הסיור בשווקים נמשיך לאזור הקולוניאלי בעיר, ומשם עמק הירח (Valle de Luna), בין תופעות הטבע המעניינות ביותר ביבשת – האזור כולו מלא במכתשים, גבעות וסלעים המשווים למקום נוף הדומה לפני הירח. בעמק הירח נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את הכוחות המאגיים שלהם ושם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך לינה בלה פאז.  Europa  או דומה לו.

   

   

  יום 17 | לימה סיור בעיר.

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לסיור בעיר, במהלכו נטייל סביב המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, וביניהם ארמון הממשלה, הקתדרלה, מנזר סן פרנסיסקו העשיר באמנות קולוניאלית, ובכיכרות המפורסמות – פלאזה דה ארמס – מקום הולדתה של העיר, פלזה סן מרטין. במידה ומועד הטיסה יאפשר זאת, נבקר גם מוזיאון לארקו הררה, בו נזכה לראות את האוסף הפרטי הגדול ביותר של אמנות מקומית וילידית, וללמוד על תרבות האינקה המרתקת. לאחר מכן ובהתאם לזמני טיסה, נצא אל עבר שדה התעופה, שם נעלה על טיסה חזרה לישראל

   

  מה כלול / לא כלול

  המחיר כולל

  • * 2 מדריכים ישראלים מנוסים מצוות "מונדו טריפ"

   *3 הרצאות (לא חובה) סדנאות בארץ 2 לפני הטיול ואחת אחרי הטיול.

   * 7 הרצאות (לא חובה) סדנאות והדרכה במהלך הטיול.

   * טיסות בינלאומיות ת"א – לימה  - ת"א – לה פאז (בוליביה) לימה (דרך יעד ביניים). סה"כ 3 טיסות בינלאומיות.

   *טיסות פנים – לימה - פאורטו מאלדונדו – פוארטו מאלדונדו  -קוסקו – לה פאז – אויני – אויני – לה פאז סה"כ – 5 טיסות פנים.

   * מלונות מדרגת תיירות טובה / לינה בבקתות תיירות בחלק מהלילות.

   * תחבורה: אוטובוס תיירים/ רכבים ייעודיים בהתאם לתוכנית.

   * כלכלה: חצי פנסיון, בולדג' פנסיון מלא.

   * מדריכים מקומיים מצוינים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.

   * כניסות לאתרים ואטרקציות כמפורט בתוכנית.

   * טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

   * פינוקים וצ'ופרים לאורך הטיול.

  המחיר כולל

  • ביטוח נוסעים.
  • ארוחות נוספות.
  • שירותי סבלות.
  • שתייה בארוחות.
  • הוצאות ושירותים אישיים.
  • כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

  מחיר, תנאי הרשמה וביטול

  מחיר הטיול:6689 $ לאדם.
  תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,189 $ דולר.
  דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. על תשלום בכרטיסי אשראי תחול תוספת 2%, בתשלום דמי הרישום אין עמלת אשראי.
  תנאי ביטול: כמו שמפורט בטופס הרשמה לטיול.
  מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי ביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

  הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

   או התקשרו עכשיו והבטיחו את מקומכם: 050-2727479

   טיולים מותאמים נוספים בשבילך

   טיול סדנא לפרו | 14 יום | אפריל 2022 פסח

   פרו - אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם, היא המקום המושלם…

   פרו בוליביה טיול 17 יום – פסח 2022

   פרו ובוליביה הם המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה, פרו…

   טיול לאקוודור עם מונדו טריפ ניר אזאי

   טיול סדנא לפרו אקוודור 19 יום

   פרו ואקוודור המיוחדות של הרי האנדים. אוצרות הטבע באקוודור עשירים…

   למעלה