טיולים שיוצרים התפתחות אישית ואיכות חיים

טיול זה מחבר את האדם עם הטבע. הוא חושף את הסודות ומחבר אותנו לתהליכים ותדרים מרפאים.
אנו יוצרים בטיולים, מפגשים עם אנשים שאורח חייהם ותפיסתם נותנים השראה לחיי משמעות,
ומאפשרים כניסת עומק אל מרחבים של קדושה אנרגיה ומפגש, בשאיפה לחיבור קבוצתי עוצמתי.
החיבור מתחיל כבר מהמפגש הקבוצתי הראשון שלפני הטיול.

טיול סדנא לפרו

14 יום | אפריל 2022 פסח

פרו היא המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה. פרו היא אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם. נזכה לגלות את קסמה של פרו: התרבויות העתיקות ביותר, ארכיטקטורה חדשנית ונוף חד פעמי, הפסגות הלבנות של הרי האנדים, דרך יערות הגשם העבותים. ולטעום משלל החוויות שיש לה להציע לנו - סיורים לערים ציוריות ובשווקים ססגוניים, נסייר בין שמיים לארץ ב'העיר האבודה', מאצ'ו פיצ'ו, ונלמד מקרוב על חייהם של בני האינקה ועל היכולת המדהימה שלהם לסלול דרכים ולפתח חקלאות מתקדמת בגבהים קיצוניים.

14 ימים

5480$

טיול סדנא

הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

  משיאי הטיול

  העיר הנפלאה והיפהפייה קוסקו - בירתה של אימפריית האינקה השופעת אווירה תרבותית

  ביקור בעמק בטרסות של מוראי, טכניקה חקלאית מתקדמת של בני האינקה

  העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו, אחד האתרים המרשימים ביותר בעולם, העוברת בערוץ 'הנהר הקדוש' אורובמבה

  טיול בג'ונגל פארטו מאלדונדו – קוסקו, בין הנופים המדהימים, החיות הנדירות והנהרות הפראיים

  מסלול הטיול

  יום 1 | תל אביב – לימה

  נצא בטיסת בוקר מת"א ללימה נחיתה בערב. עם הנחיתה העברה למלון בשכונת מיראפלורס (נמצאת על שפת האוקיינוס). לימה בירת פרו, המכונה "עיר המלכים", שימשה כבירתה של האימפריה הספרדית בדרום אמריקה במשך כ-200 שנה. בלימה חיים כתשעה מיליון אנשים, היא העיר הגדולה ביותר במדינה אחת מהערים הגדולות ביותר ביבשת. מעבר לגודלה, מדובר באחת הערים המודרניות ביותר בדרום אמריקה והיא עומדת בשורה אחת מהבחינה הזו יחד עם ריו דה ז'ניירו, לבואנוס איירס וסנטיאגו. העיר הממוקמת על חוף האוקיינוס השקט, ארוחת ערב במסעדת מקומית עם מבחר המטבח הפרואני המיוחד, ערב מנוחה מהטיסה הארוכהHotel Inkari Luxury או דומה לו.

  יום 2 | לימה סיור מקיף בעיר

  לאחר ארוחת הבוקר במלון, הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר, במהלכו נטייל סביב המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, וביניהם ארמון הממשלה ובכיכרות המפורסמות - פלאזה דה ארמספלאזה סן מרטין המשחרר. בצהריים נמשיך לאורך הטיילת במירפלורס אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בלימה, נסיים בביקור במוזיאון הזהב המפורסם שבו אוצרות מימי המסע של הכיבוש הספרדי, המוזיאון כולל אוסף הפרטי הגדול ביותר של אומנות מקומית ילידית, וללמוד על תרבות האינקה המרתקת. . בערב נהנה מארוחת ערב חגיגית פולקלור מקומי בעיר לימה, לאחר ארוחת הערב נהנה ממפגש קבוצתי הדרכה קצרה על יום המחר הרצאה ראשונה בנושא יצירה מחודשת של  אמונות תת הכרתיות לינה בלימה Hotel Inkari Luxury או דומה לו.

  יום 3 | לימה – קוסקו בירת האינקה

  לאחר ארוחת הבוקר במלון, הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר, במהלכו נטייל סביב המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, וביניהם ארמון הממשלה ובכיכרות המפורסמות - פלאזה דה ארמספלאזה סן מרטין המשחרר. בצהריים נמשיך לאורך הטיילת במירפלורס אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בלימה, נסיים בביקור במוזיאון הזהב המפורסם שבו אוצרות מימי המסע של הכיבוש הספרדי, המוזיאון כולל אוסף הפרטי הגדול ביותר של אומנות מקומית ילידית, וללמוד על תרבות האינקה המרתקת. . בערב נהנה מארוחת ערב חגיגית פולקלור מקומי בעיר לימה, לאחר ארוחת הערב נהנה ממפגש קבוצתי הדרכה קצרה על יום המחר הרצאה ראשונה בנושא יצירה מחודשת של  אמונות תת הכרתיות לינה בלימה Hotel Inkari Luxury או דומה לו.

  יום 4 | יום טיול קוסקו בירת האינקה

  לאחר ארוחת בוקר, את היום הזה נבלה בעיר המיוחדת קוסקו. היום נצא לסיור מודרך בכיכר המרכזית פלאזה דה ארמאס, הקתדרלה ובעוד אתרים מרשימים. אחר הצהריים נצא אתרים ומקדשים המשקיפים על העיר כמו סאקסאיואמאן (Sacsayhuaman), נבקר מקדש השמש קוריקאנצ’ה (Coricancha) – שכוסה בעבר בזהב, וכעת נותרו רק יסודות המבנה המרשים ועליו כנסיה מנזר דומיניקני הערב נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את כוחות מאגיים   שם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך, לינה במלון,. SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 5 | העמק הקדוש

  לאחר ארוחת הבוקר בקוסקו, העברות לעמק הקדוש.

   

  עקבות התרבות המקומית והאדריכלות המתוחכמת של אימפריית האינקה, שהקדימה את זמנה. תוכלו לבקר בעמק בטרסות של מוראי (Moray), מהטכניקה החקלאית המתקדמת של בני האינקה, שהתגלו לנגד עיניכם מעגלי טרסות הבנויות סביב עמק משופע המגיע עד לעומק של כ-30 מטרים. הטרסות בנויות מהרבה שכבות של אדמה, חול, חצץ וחומר אורגני, כל זאת כדי למקסם את קליטת חום השמש ולאפשר מגוון רחב של גידולים שונים. תוכלו לבקר סלינס (Salinas), מפעל לייצור מלח מתקופת האינקה, באופן מפתיע פועל עד עצם היום הזה. עיירה פיסאק (Pisac), שם תבקרו בשוק המקומי בני הכפרים הסמוכים מגיעים לשוק לבושים בבגדים מסורתיים ומוכרים את מרכולתם לינה במלון:  Aranwa Sacred Valley Hotel & Wellness או דומה לו.

  יום 6 | מאצ'ו פיצ'ו – קוסקו

  היום נפגש בעירה אויאנטאיטאמבו,  נצא ברכבת המקומית לעבר העיר האבודה" מאצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu), אחד האתרים המרשימים ביותר שהשאירו בני האינקה. הדרך למאצ'ו פיצ'ו עוברת בערוץ "הנהר הקדוש" אורובמבה. נרד מהרכבת בתחנה שליד הכפר אגואס קליינטס (Aguas Calientes) ונעלה באוטובוס לאתר. שם לשוטט בין חורבות העיר שהילה של מסתורין אופפת אותה. במהלך היום נסייר באתר הממוקם על הר עצום בין נופים מדהימים ומעוטר במבני סלע מרשימים, הביקור יפתח לנו צוהר לתרבות האינקה ובפולחניה הדתיים. מאצ’ו פיצ’ו, שם התגלה בפנינו “העיר האבודה”. על אף שהייתה מוכרת למקומיים במשך מאות שנים, העיר לא זכתה להתעניינות בינלאומית במשך זמן רב. העניין התעורר לאחר פעילותו של הארכיאולוג חיראם בינגהם ב – 1911, שביצע את הבדיקה המדעית הראשונה באתר. נבקר במקדש השמש והאדמה, נעלה לבקתת השומר לתצפית, נבקר במחצבה, במקדש שלושת החלונות באתר התצפיות ששימש את האסטרונומים בתקופת האינקה. לפני סיור במאצ'ו פיצ'ו על ההר עצמו המשקיף על העיר, נעשה מדיטציה ודמיון מודרך אח”כ נחזור חזרה לאגואס קליינטס ומשם נצא בנסיעת רכבת חזרה לעמק  ומשם באוטובוס חזרה לעיר קוסקו. ארוחת ערב בבית מלון. SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  ימים 7-9 | פארטו מאלדונדו – שמורת נהר הטאמבופאטה

  לאחר ארוחת הבוקר נעלה על טיסה לעיר פוארטו מלדונדו (Puerto Maldonado), השוכנת בלב הג'ונגל האמזוני, באזור הפראי המחבר את הנהרות מאדרה דה דיוס (Madre de Dios) ריו טמבופטה (Rio Dambupata) ועשיר בנופים מרשימים, אגמים בתוליים ויערות גשם ירוקים. באזור זה נפגוש חיות בר רבות, אותן ניתן לראות במהלך שייט בנהרות בלבד, לצפות בקופים, תוכים ססגוניים וזנים רבים של פרפרים. במהלך הימים הקרובים נסייר באזורים השונים בג'ונגל, וביניהם "קיר התוכים" (Parrot Clay Lick), אחת האטרקציות המרכזיות באזור, שם נוכל לצפות במחזה מרהיב של מאות תוכים ססגוניים שמגיעים למקום כדי לנטרל את הרעלים של הפירות בעזרת המינרלים שבקיר, נלמד על אורח החיים המרתק בלב הג'ונגל, נבנה רפסודות ונשוט בנהרות טראס צ'ימבורסו הטמבופטה הפראיים. בימים אלו נהנה בפנסיון מלא לינה בלודג'. – כלכלה בלוג' על בסיס פנסיון מלאה. 

  יום 10 | פארטו מאלדונדו – קוסקו

  הבוקר נמשיך בטיול בג'ונגל, בין הנופים המדהימים, החיות הנדירות והנהרות הפראיים. בשעות אחר הצהריים נעלה על טיסה אל עבר יעדנו הבא – קוסקו (Cusco) יום התארגנות ומנוחה. . לאחר ארוחת הערב נהנה מפגש קבוצתי והדרכה קצרה על יום המחר והרצאה שניה בנושא NLP והמחשה בדמיון ארוחת ערב בקוסקו . SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 11 | הר 7 הצבעים – קוסקו

  להכין ארוחת בוקר מראש, היום נבקר באחד האזורים הגיאולוגיים המדהימים ביותר בעולם, השוכן בין הרי האנדים הפראיים. בשעות הבוקר המוקדמות נצא בנסיעה אל עבר רכס וילקנוטה (Cordilerra Vilcanota), הטומן בחובו את הר אאוסנגטה (Ausangate), המתנשא לגובה של 6,384 מטרים ומתפאר בשלל צבעים שהעניקו לו את הכינוי "הר הקשת", מה שהפך אותו לאחד ממוקדי המשיכה העיקריים במדינה למטיילים מרחבי העולם. בטרק בן שעה נגיע אל ההר הססגוני, נוכל להתרשם מאחת מיצירותיו הנפלאות ביותר של הטבע, אחר הצהריים חזרה לעיר קוסקו. יום קצת אינטנסיבי חזרה לעיר בשעות הערב,  ארוחת ערב בקוסקו . SAN AGUSTIN PLAZA או דומה לו.

  יום 12 | קוסקו – פונו

  לאחר ארוחה בבוקר נצא בנסיעה לפונו (Puno), מרחק 380 ק"מ, כשאנו עוברים במישור הגבוהה - האלטיפלאנו, הרמה הגבוהה של פרו. בדרך נצפה בפסגות הגבוהות של הרי האנדים, חוצה מעברי הרים ועולה לגובהים של כ- 4,500 מטרים. במידת האפשר לבקר בקברים עתיקים של סילואסטני (בני יותר מ 4000 שנים), פונו היא עיר קטנה שיושבת על שפת אגם טיטיקקה, בגובה של 3,800 מטרים האגם הגבוה ביותר בעולם, בעיר כ- 110,000 תושבים, רובם ממוצא אינדיאני אגם טיטיקקה (Lago Titicaca) העצום שבדרום פרו, עם מימיו הכחולים שלא נגמרים לעולם, רכסי ההרים המרשימים שבאופק והשלווה העמוקה שמרחפת מסביב, הוא ללא ספק, מראה מעורר התפעלות. לקראת ערב נגיע לעיר פונו. לאחר ארוחת הערב נהנה מפגש קבוצתי והדרכה קצרה על יום המחר הרצאה שלישית בנושא שינוי בנפש על ידי אמונות מעצימות ארוחת ערב במלון. ROYAL INN PUNO או דומה לו.

  יום 13 | פנו – אגם הטיטיקקה

  לאחר ארוחת בוקר נשוט אל האיים הצפים באגם טיטיקקה ונכיר את סגנון החיים המיוחד של בני שבט האורוס (Uros) המקומיים. בני שבט האורוס חיים בסגנון חיים מיוחד, חיי שיתוף ושוויון, המבוססים על עזרה הדדית וחלוקה שווה בהכנסות, נטייל על האיים לבין התושבים ששומרים על מסורות העבר בצורת לבושם, גידולים ודרך חייהם. נמשיך אל האי  טקילֶה (Isla Taquile) הנמצא כ-35 קילומטר מערבית לפונו, ובו חיה קהילה קטנה ומסורתית בת 300 משפחות, הלבושות בבגדיהן המסורתיים. הגברים עוסקים בדיג ובחקלאות ואילו הנשים עוסקות בעבודות אריגה יפות. אגם טיטיקקה, המתהדר בתואר האגם הגבוה ביותר בעולם שניתן לשוט בו, ממוקם בגובה של כ-3,820 מטר מעל פני הים, משתרע על פני 8300 קמ"ר ונודע בזכות האיים הצפים בו. הערב נהנה ממפגש מול השקיעה במקום בו שאבו בני שבט האינקה את כוחות מאגיים  שלהם ושם נעשה מדיטציה ודמיון מודרך לקראת ערב נשוב למלון בפונו לארוחת ערב ולינה. ROYAL INN PUNO או דומה לו.

  יום 14 | פונו – לימה – תל אביב

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לטיסה לעיר לימה ומשם נחזור חזרה בטיסה לישראל דרך אירופה.

  הכלים שלנו הם:

  אמונה, הקשבה, יצירתיות, גישה רוחנית, גישות ארגוניות, שיחות, טבע, תנועה והקשבה,

  הכרות עם מקומות וחיבורים, ידע עתיק ואנושיות.

  מה כלול / לא כלול

  המחיר כולל

  • 2 מדריכים ישראלים מנוסים מצוות "מונדו טריפ" מדריך ממוחה על המקום, מדריך מאמן אישי.
  • 3 הרצאות (לא חובה) סדנאות בארץ 2 לפני הטיול ואחת אחרי הטיול.
  • 5 הרצאות (לא חובה) סדנאות והדרכה במהלך הטיול.
  • טיסות בינלאומיות ת"א – לימה - ת"א (דרך יעד ביניים) סה"כ 2 טיסות.
  • טיסות פנים – לימה – קוסקו - קוסקו פוארטו מלדונדו – פוארטו מלדונדו – קוסקו – פונו – לימה.
  • מלונות מדרגת תיירות טובה / לינה בבקתות תיירות בחלק מהלילות.
  • תחבורה: אוטובוס תיירים/ רכבים ייעודיים בהתאם לתוכנית.
  • כלכלה: חצי פנסיון, בולדג' פנסיון מלא.
  • מדריכים מקומיים מצוינים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
  • כניסות לאתרים ואטרקציות כמפורט בתוכנית.
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל.
  • צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.

  המחיר כולל

  • ביטוח נוסעים.
  • ארוחות נוספות.
  • שירותי סבלות.
  • שתייה בארוחות.
  • הוצאות ושירותים אישיים.
  • כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

  מחיר, תנאי הרשמה וביטול

  מחיר הטיול: 5480 $ לאדם.
  תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,189 $ דולר.
  דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. על תשלום בכרטיסי אשראי תחול תוספת 2%, בתשלום דמי הרישום אין עמלת אשראי.
  תנאי ביטול: כמו שמפורט בטופס הרשמה לטיול.
  מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי ביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

  הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

   או התקשרו עכשיו והבטיחו את מקומכם: 050-2727479

   טיולים מותאמים נוספים בשבילך

   טיול סדנא לפרו | 14 יום | אפריל 2022 פסח

   פרו - אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם, היא המקום המושלם…

   פרו בוליביה טיול 17 יום – פסח 2022

   פרו ובוליביה הם המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה, פרו…

   טיול לאקוודור עם מונדו טריפ ניר אזאי

   טיול סדנא לפרו אקוודור 19 יום

   פרו ואקוודור המיוחדות של הרי האנדים. אוצרות הטבע באקוודור עשירים…

   למעלה