טיולים שיוצרים התפתחות אישית ואיכות חיים

טיול זה מחבר את האדם עם הטבע. הוא חושף את הסודות ומחבר אותנו לתהליכים ותדרים מרפאים.
אנו יוצרים בטיולים, מפגשים עם אנשים שאורח חייהם ותפיסתם נותנים השראה לחיי משמעות,
ומאפשרים כניסת עומק אל מרחבים של קדושה אנרגיה ומפגש, בשאיפה לחיבור קבוצתי עוצמתי.
החיבור מתחיל כבר מהמפגש הקבוצתי הראשון שלפני הטיול.

טיול לאקוודור קולמביה

טיול 22 יום | מרץ אפריל 2022 כולל הגאלפגוס

הצטרפו אלינו לטיול מרתק ביבשת דרום אמריקה, דרום אמריקה ומציעה למטייל בה אקלים טרופי, ג'ונגלים עבותים ופארקים לאומיים, המגוון הגדול בעולם של סחלבים ופרפרים ססגוניים, וכמובן קפה משובח. אקוודור: המדינה הקטנה ביותר בהרי האנדים המשוננים, עשירה באוצרות טבע מרשימים, החל בהרי געש מושלגים, דרך יערות גשם עבותים ושמורות מופלאות המהוות בית לבעלי חיים נדירים, ועד לקו המשווה המפורסם החוצה את אותה והעניק לה את שמה - EQATOR פרו היא המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה איי גלפגוס "הגן עדן" של דרום אמריקה, איי הגלפגוס הם קבוצת איים ששטחם הכולל הוא 8000 קמ"ר, המורכבים מלבה וסלעים וולקניים ובהם קיים מגוון עשיר של בעלי חיים. תופעות הטבע באיים מושכות אליהן קבוצות מחקר שונות ומטיילים רבים. ב 5 ימים נזכה לגלות את קסמם של איי גלפגוס הנופים המרהיבים, בעלי החיים הנדירים, שייט ייחודי וסיורים מרתקים. קולומביה, היא המדינה ה-26 בגודלה בעולם והרביעית בגודלה בקרב מדינות דרום אמריקה. זו פנינת תרבות וטבע, שכמעט ואינה נמצאת על מפת התיירות העולמית, אך קסמה הגדול נובע מהגיוון של נופים וגיוון אתני. המערכת הממושכת והמורכבת בין צאצאי השבטים המקוריים, הקולוניאלים הספרדיים, עבדים אפריקאיים ומהגרים מהמאה ה-20 מאירופה ומהמזרח התיכון, יצרו מסורת תרבותית עתיקה ובעלת עניין רב. הגיוון הגאוגרפי השפיע על התרבות ומראשית התפתחותה היו המרכזים הגדולים,

22 ימים

8820 $

טיול כשר + טבח משגיח צמוד

הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

  משיאי הטיול

  אגמים בתוליים ויערות גשם ירוקים. באזור זה נפגוש חיות בר רבות, אותן ניתן לראות במהלך שייט בנהרות

  איי הגלפגוס הם קבוצת איים ששטחם הכולל הוא 8000 קמ"ר, המורכבים מלבה וסלעים וולקניים ובהם קיים מגוון עשיר של בעלי חיים.

  מדיין, גווטאפה עמק מקסים בתוכו אגם הנוצר כתוצאה מהקמת סכר. שם נראה סלע בזלת עצום המתנשא לגובה של 200 מטר.

  קוטופקסי הר געש מושלג יפיפה בצורת חרוט כמעט מושלם שמדי פעם בכמה זמן "מעשן" הפארק הלאומי מהפופולרים ביותר באקוודור

  יום 1 | תל אביב -קיטו יום ב' 20.3.2022

  פגישה בנתב"ג ויציאה בטיסה דרך יעד ביניים לקיטו בירת אקוודור. קיטו אשר נבנתה בימי האינקה ושוכנת בגובה 2,850 מטר בין הרי געש מרהיבים. עם הנחיתה בעיר נעבור לבית המלון להתאקלמות. בנוף שולטים ההרים, ומספר הרי געש מושלגים המתנשאים כזקיפים במרחק; העיר עצמה יושבת למרגלות רוקו פאצ’ינצ’ה בגובה 4700 מ’.קצב החיים המשוגע, הצבעים, הריחות, הצעקות, והמוזיקה הנשפכת לרחוב - כל אלה, יחד עם התפאורה היפהפיה של הרי האנדים, יוצרים עיר שתישאר איתכם גם הרבה אחרי שתעזבו אותה. עיר הבירה הענקית והתוססת של אקוודור עם קרוב לשני מיליון תושבים, היא עיר עמוסה ותזזיתית לאורך כל שעות היום והלילה שרחובותיה הם בליל בלתי אפשרי של מקומיים בלבוש מסורתי, אנשי עסקים מחוייטים, קבצנים מרופטים ותיירים

  ימים 2-4 | הג'ונגל האמזוני של אקוודור ימים ג'-ד' 21.3. עד 23.3

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליומיים מרתקים בג'ונגל האמזוני של אקוודור,עשיר בנופים מרשימים, אגמים בתוליים ויערות גשם ירוקים. באזור זה נפגוש חיות בר רבות, אותן ניתן לראות במהלך שייט בנהרות בלבד, לצפות בקופים, תוכים ססגוניים וזנים רבים של פרפרים. במהלך שהותנו בג'ונגל נסייר באזוריו השונים, ביערות ראשוניים שעדיין שומרים על קסם ועל פראות של יער שלא נפגע ברגל ונשוט בקאנו בנהר הנאפו, נכיר את מפלסי היער ואת מגוון בעלי החיים הייחודיים לאזור.

  יום 4 |, הג'ונגל האמזוני – בניוס יום ה' - 24.3.22

  הבוקר נטייל בג'ונגל האמזוני ונכיר מקרוב את עולם  הטבע הפראי הצמחים, החרקים והציפורים וכו משם נצא בנסיעה לבניוס גבוה מעל אגן נהר פסטזה Pestaza האזור המקסים  שופע מפלי מים, סחלבים ונוף של יערות העננים. נבקר במפל הענק "מפל השטן". ונמשיך למלון שלנו בבניוס.

  יום 5 | בניוס - קיטו יום שישי 25.3.2022

  לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לטיול מיוחד  אל הר הגעש קוטופקסי.  ההר השני בגובהו באקוודור ואחד היפים,ההר מגיע לגובה  5,900 מ'. זהו הר געש מושלג יפיפה בצורת חרוט כמעט מושלם שמדי פעם בכמה זמן "מעשן" הפארק הלאומי מהפופולרם ביותר באקוודור חוץ מגלפאגוס. ההר נמצא בסופה של שדירת הרי הגעש של אקוודור, סדרה של תשע פסגות וולקניות רצופות עמקים מוריקים מלבלבים, כפרים חקלאיים ואגמים כחולים. לאחר הביקור הקוטופקסי נמשיך בדרכינו אל קיטו. נגיע למלון ונתכונן לשבת קודש.

  יום 6 | שבת קודש בקיטו 26.3.22

  לאחר התפילה וסעודת שבת נצא לטיול רגלי באזור המלון, הפארק והגן הבוטני.

  יום7| קיטו – העיר העתיקה ומוזיאון קו המשווה יום א' 27.3.22

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר נוכל להתרשם מהאדריכלות המודרנית והקולוניאלית המשתקפת ברחובות הציוריים, נבקר ברובע ההיסטורי וכיכר העצמאות, ונחזה בכנסיה המפורסמת של סאן פרנסיסקו ובבזיליקה הנאו גותית הגדולה ביותר באמריקה. בתום הסיור נמשיך לביקור במוזיאון מיטאד דל מונדו, הממוקם בנקודה בה עובר קו המשווה, שם נוכל להתרשם מהמונומנט העצום הממוקם בכניסה למוזיאון ומסמל את מרכז העולם,המונומט המתנשא לגובה 30 מטרים נבנה ע"י ידי מועצת מחוז פיצ'ינצ'ה כדי להחליף מונומנט ישן וקטן יותר שנבנה על ידי ממשלת אקוודור,  המוזיאון כולל הצגת המסורת האינדיאנית של אקוודור, מבנים אותנטיים, טוטמים ופסלים וכן הסבר מדעי להשפעות השמש וכוח המשיכה באזור זה.

  יום 8-10 | שייט באיי גאלפגוס ימים -ב' - ד' 28-30.3.22

  היום נטוס לאיי גלפגוס "הגן עדן" של דרום אמריקה, את הטיול נעשה ביאכטה מפנקת במיוחד.          איי הגלפגוס הם קבוצת איים ששטחם הכולל הוא 8000 קמ"ר, המורכבים מלבה וסלעים וולקניים ובהם קיים מגוון עשיר של בעלי חיים. תופעות הטבע באיים מושכות אליהן קבוצות מחקר שונות ומטיילים רבים. ב 5 ימים נזכה לגלות את קסמם של איי גלפגוס הנופים המרהיבים, בעלי החיים הנדירים, שייט ייחודי וסיורים מרתקים. מקיטו  נעלה על טיסה לשדה התעופה בבלטרה, בדרכנו למסע קסום בן ארבע ימים באיי גלפגוס. לאחר תדרוך וארוחת צהריים בבלטרה נצא לסיור מודרך ביעדנו הראשון בארכיפלג, Dragon Hill. ה"דרקונים" המתגוררים על הגבעה מהווים את אחד האייקונים הידועים ביותר של הפארק הלאומי, במהלך היום נבקר בגבעת הדרקון נוכל לפגוש בעלי חיים שונים, ביניהם איגואנות יבשתיות ענקיות ופלמינגו יפיפיים אשר נדיר לראותם באיים האחרים, נטפס על גבעה משובצת קקטוסים עצומים ועוד. בשעות הערב נהנה מקבלת פנים חגיגית בסיפון, הכוללת קוקטייל מהנה והצגה של הקפטן וחברי הצוות.

  11 | קיטו - בוגוטה יום ה' 31.3.22

  היום נטוס בחזרה לקיטו ומשם נעלה לטיסה לעיר בוגוטה (Bogota), בירת קולומביה, השוכנת בגובה של כ-2,600 מטר מעל פני הים ונחשבת לעיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינה בוגוטה היא מטרופולין ענק ותוסס של כשמונה מיליון איש, השוכנת במיקום הררי בגובה של 2,600 מטר. בוגוטה היא עיר של ניגודים סוציו-אקונומיים חריגים. בעוד בצפון העיר ניתן לראות שכונות פאר מודרניות ורבעים נוצצים, בחלקים אחרים, ובעיקר בדרום העיר, יש שכונות עוני רבות, ניגוד נוסף שניתן לראות כאן הוא בין החדש לישן, ובין גורדי השחקים המודרניים ניתן לראות כיכרות וקתדרלות עתיקות.

  12 | טיול בעיר בוגוטה יום שישי 1.4.22

  היום נסייר בעיר בוגוטה במהלכו נטייל בשדרה המרכזית Avenida Septima, נעלה ברכבל אל פסגת מונסראט (Cerro de Monsarrate), המתנשא לגובה של 3,152 מטרים, שם נוכל ליהנות מנוף פנורמי מדהים על העיר, נבקר במוזיאון הזהב המרשים, האוצר את אוסף הזהב הפרה-היספאני הגדול ביותר בעולם, ובכיכרות הקולוניאליות והשווקים הססגוניים נסייר באזור הקולוניאלי בשכונת קנדלריה. נבקר בכיכר בוליבר, הכיכר המרכזית בבוגוטה הקרויה על שמו של סימון בוליבאר, המשחרר הגדול משלטון הספרדים. כיכר זו היא הלב הפועם של העיר המוקפת במבנים קולוניאליים

  יום 13 | שבת קודש , בוגוטה 2.4.2022

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר, נצא לסיור רגלי באזור המלון

  יום 14 | בוגוטה – לגונה גואטביטה - וייה דה לייבה יום א' 3.4.22

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בלגונה גואטביטה, אחת הלגונות המרשימות ביותר בקולומביה. הלגונה הענקית כלואה בתוך לוע של הר געש רדום. בצידה האחד של הלגונה יש פרצה בהר המתפקדת כסכר וממנה נשפכת הלגונה כשהיא במצב של הצפה, גוף קטן יחסית של מים נודע בשם המקום שבו מפורסם אלדורדו העולם כולו. הוא האמין כי בחלק התחתון של האגם יש מיליוני קישוטי זהב. מסיבה זו, מאז המאה ה -16, Guatavita משך תיירים הזדמנות להתעשר. כיום, האגם יש מעמד של אוצר לאומי של קולומביה. בהמשך ניסע לוייה דה לייבה, אחת מהעיירות הקולוניאליות היפות בקולומביה.

  יום 15 | וייה דה לייבה יום ב' 4.4.22

  וייה דה לייבה נוסדה ב- 1552 .העיירה משמשת כעיירת הנופש של עשירי בוגוטה, שמגיעים בסופי השבוע כדי לנוח בחוות שלהם, הפזורות באזור המרשים, בעלת ארכיטקטורה מעניינת וייחודית. העיירה עצמה נשתמרה מהמאה ה-16 ומזכירה עיירה ישנה מהאגדות, ועל כן מהווה יעד צילומים מועדף לטלנובלות. במקום שוררת אווירה של תקופה קדומה וטיול במקום הוא כמו מסע בזמן לעבר הרחוק. העיירה הוכרזה כאתר לאומי על מנת לשמר את הארכיטקטורה הייחודית שבה ובמקום ניתן לראות בתים קולוניאליים לבנים ורחובות המרוצפים באבנים גדולות. העיירה כולה בנויה מסביב ל-Plaza Mayor (הכיכר המרכזית)' אשר נחשבת לאחת מהכיכרות הגדולות ביותר ביבשת אמריקה. העיירה שוכנת באזור הררי והיא מאוד פוטוגנית. העיירה מפורסמת ברחבי קולומביה כמקום מצוין לנוח ולהירגע בו וקולומביאנים עשירים מחזיקים חוות (Fincas) באזור למטרות נופש העיירה הוכרזה כאתר לאומי על מנת לשמר את הארכיטקטורה הייחודית שבה, נתרשם ממוזיאונים ומבנים קולוניאליים.

  יום 16 | וייה דה לייבה – זיפאקוירה – בוגוטה - מדיין יום ג' 4.5.22

  היום נחזור לבוגוטה. בדרך נעצור בעיירה זיפאקוירה, הידועה במכרות המלח שלה. נערוך סיור מתחת לאדמה ונבקר במכרות המלח ובקתדרלה הקתולית החצובה בה בעומק של 220 מטר מתחת לפני הקרקע. נעלה להר מונסרט ברכבל )בהתאם למזג האוויר(, לתצפית מרשימה על העיר. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס למדיין המכונה “עיר האביב הנצח" על שום מזג האוויר הנפלא השורר בה, ובזכות מיקומה באזור ירוק בין ההרים הרבים המקיפים אותה. זוהי העיר השנייה בגודלה בקולומביה אחרי הבירה בוגוטה ,אך היא נחשבת לעיר היפה והמפותחת ביותר בה .היא זכתה ב- 2013 בתואר" העיר החדשנית ביותר בעולם " ואכן, היא משנה את פניה בקצב מסחרר. בשנות ה- 80 וה-90 היא נודעה כמרכז בינלאומי לסחר בסמים ,מקום פעולתו של קרטל הסמים בהנהגתו של פבלו אסקובר, מה שהפך אותה לאחת הערים המסוכנות בעולם. אבל לאחר מותו של אסקובר, ובעיקר מראשית המאה ה 21 ,ירדה הפשיעה באופן ניכר ובמקביל השקיעה הממשלה בשיפור התשתיות ,מערכת החינוך וכד', ולראיה התואר שבו הקדימה גם את ניו יורק וגם את תל אביב.

  יום 17 | , מדיין, גווטאפה יום ד' 5.4.22

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע ל- Peniol Del Piedra La ,עמק מקסים בתוכו אגם הנוצר כתוצאה מהקמת סכר. שם נראה סלע בזלת עצום המתנשא לגובה של 200 מטר. התחנה הראשונה בטיול שלנו הייתה טיפוס על הסלע המפורסם “אל פניול”, זהו הסלע הגבוה ביותר בעולם והנוף שנגלה ממנו עוצר נשימה. אחרי טיפוס 740 מדרגות הגענו לפסגת הסלע, המעוניינים יוכלו לטפס בגרם המדרגות הארוך על סלע הבזלת העצום לתצפית מרהיבה על העמק. נמשיך לביקור בעיירה גוואטפה ונשוט על האגם גווטאפה.

  יום 18 | קרטחנה יום ה' 6.4.22

  היום נטוס לקרטחנה, פנינת החוף הקריבי והעיר היפה ביותר בקולומביה – "שער הכניסה" של הספרדים לאמריקה הדרומית. עיר יפיפייה השוכנת בחופה הקריבי של קולומביה, המציעה למטייל בה ניגוד מסקרן של היסטוריה רבת שנים המתעוררת לחיים ברחבי העיר העתיקה, אל מול אזור החוף המשובץ מלונות ומגדלי יוקרה מודרניים. במהלך היום נבקר במצודת סן פליפה (Castillo San Felipe de Barajas), שנבנתה על ידי הספרדים כבר במאה ה-16 על מנת לשמור על העיר מפני שודדים, נסייר ברחובותיה הקולוניאליים ונבקר במוזיאון העיר. בשעות הערב נצא לסיור לילי בעיר התוססת העיר שימשה מאז הקמתה עיר נמל אסטרטגית. לאחר הנחיתה נצא לסיור ברחובות העיר, שהוכרזה כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו, ואשר שימשה כהשראה לגדול סופריה של קולומביה, גבריאל גרסיה מארקס, זוכה פרס נובל לספרות. נטייל בעיר העתיקה בין כיכרות ציוריות ושוקקות חיים.

  יום 19 | קרטחנה יום ו' 7.4.22

  נצא אל המפרץ ונסקור את המבצרים הקולוניאליים ששמרו על הנמל העשיר מפני שודדי ים במשך מאות שנים. נבקר בתעלה המרשימה שנחצבה במטרה לחבר בין הדלתא של נהר המגדלנה והעיר קרטחנה. נבקר במצודת סן פליפה שנבנתה במאה ה -20 לזכרו של המשורר מקרטחנה ,דון לואיס קרלוס לופז. מיקום המצודה מצביע על ייעודה- להגן על אוצרות העיר מפני שודדי הים והצי האנגלי. נשוטט ונלמד כיצד הוקמה המצודה, נציץ ליסודות ההנדסיים, למנהרות ,ולחללים התת קרקעיים ולמעברים הסודיים. בתום הביקורים נחזור למלון. התארגנות לשבת. ארוחת שבת.

  יום 20 | קרטחנה, שבת קודוש 8.4.22

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר, נצא לסיור רגלי באזור המלון

  21 | קרטחנה - איי רוסריו - יעד ביניים תל אביב יום א'

  בשעות הבוקר נצא לשיט יפה אל האיים בים הקריבי וניהנה מחופיו האקזוטיים של ארכיפלג רוסאריו , המוגדר גם כפארק לאומי.ארכיפלג המונה כ-30 איים יפיפיים המהווים פארק ימי עצום המשובץ בחופים לבנים, מי טורקיז צלולים, שוניות אלמוגים, צמחייה עשירה ומגוון דגים ססגוניים. במהלך היום נצא לשייט מהנה בין האיים, מצוידים בשנורקלים שישמשו אותנו לצלילות ושחייה במים הצלולים, ונהנה מארוחת צהריים משובחת באחד האיים, נשוט בין האיים ונהנה מהשמש ,ממי הים הצלולים, לאחר מכן נחזור לקרטחנה. ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לישראל.

  מה כלול / לא כלול

  המחיר כולל

  • מדריך ישראלי  מצוות "מונדו טריפ" מדריך ממוחה על המקום.
  • טבח משגיח מצוות מונדו טריפ.
  • טיסות בינלאומיות ת"א – קיטו -  בוגוטה - ת"א (דרך יעד ביניים) סה"כ 3 טיסות.
  • טיסות פנים –קיטו גאפוגוס -  קיטו /  בוגוטה - מדיין - מדיין  - קרטחנה - בוגוטה. סה"כ 5
  • מלונות מדרגת תיירות טובה מאוד / לינה בבקתות תיירות בחלק מהלילות.
  • תחבורה: אוטובוס תיירים/ רכבים ייעודיים בהתאם לתוכנית.
  • כלכלה: חצי פנסיון, ארוחת בוקר וארוחת ערב
  • מדריכים מקומיים מצוינים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
  • כניסות לאתרים ואטרקציות כמפורט בתוכנית.
  • צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.

  המחיר כולל

  • ביטוח נוסעים.
  • ארוחות נוספות.
  • שירותי סבלות.
  • שתייה בארוחות.
  • הוצאות ושירותים אישיים.
  • כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

  מחיר, תנאי הרשמה וביטול

  מחיר הטיול: 8820 $ לאדם.
  תוספת לאדם בחדר יחיד: 2,989 $ דולר.
  דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. על תשלום בכרטיסי אשראי תחול תוספת 2%, בתשלום דמי הרישום אין עמלת אשראי.
  תנאי ביטול: כמו שמפורט בטופס הרשמה לטיול.
  מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי ביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

  הצטרפו לטיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

   או התקשרו עכשיו והבטיחו את מקומכם: 050-2727479

   טיולים מותאמים נוספים בשבילך

   טיול סדנא לפרו | 14 יום | אפריל 2022 פסח

   פרו - אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם, היא המקום המושלם…

   פרו בוליביה טיול 17 יום – פסח 2022

   פרו ובוליביה הם המקום המושלם לטיול בו בדרום אמריקה, פרו…

   טיול לאקוודור עם מונדו טריפ ניר אזאי

   טיול סדנא לפרו אקוודור 19 יום

   פרו ואקוודור המיוחדות של הרי האנדים. אוצרות הטבע באקוודור עשירים…

   למעלה