פרו לעומק - טיול טראקים בפרו

20 ימים | טיול בהתאמה אישית | אפשריות נוספות למגוון טרקים יומים שונים

פרו היא גן עדן למטיילים, מהמקומות המושלמים בעולם לצאת לטרקים, בין פסגות לנהרות,בפרו הטרקים היפים ביותר בעולם – והכל אפוף במסתורין מושך ובלתי נגמר. בפרוייקט מיוחד של מונדו טריפ עם לווי וידע רב בתחום הגאוגרפי/טופוגרפי של האזור נוכל להרכיב לכם טיול טרקים מושלם בפרו המתאים גם למטיילים מבוגרים. וכך תזכו לראות ולחוות את יופייה הטבעי של פרו דרך מסע טרקים ייחודי בהרי האנדים, בין גבהים ונופים עוצרי נשימה ברכס הלבן ובמסלול הוואיאוש, שהוגדר כמסלול היפה ביותר בעולם, ועד למאצ'ו פיצ'ו המסתורית, בטרק הסלקנטאי היפיפה, דרך רכס הרי האורובמבה המרהיב.

מסלול  הטיול

 • סיור בלימה – ארמון הממשלה, מנזר סן פרנסיסקו, מוזיאון לארקו הררה, טיילת מירפלורס והכיכרות היפיפיות
 • ווארז בפארק הלאומי וואסקארן – הרכס הלבן או האוויאוש 
 • 5 ימי טרק במסלול הוואיאוש המדהים שם נעפיל לגובה של עד כ-5,200 מטר
 • סיור בקוסקו – השוק הססגוני בפיסאק, והעמק הקדוש. 
 • 5 ימי טרק במסלול הסלקנטאי דרך רכס הרי האורובמבה המדהים ועד למאצ'ו פיצ'ו "העיר האבודה" של האינקה. 

יום 1

תל אביב – לימה

לאחר נחיתה בלימה, בירת פרו, נגיע למלון להתארגנות, ארוחת ערב ולינה.

יום 2

לימה

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לסיור בלימה, אשר שימשה כבירתה של האימפריה הספרדית בדרום אמריקה במשך כ-200 שנה והייתה בית משכנו של המלוכה הספרדי בתקופת הכובשים במהלך הטיול מערוך הכרות ראשונית המבנים הארכיטקטוניים המרשימים מהתקופה של הכיבוש הספרדי וביניהם ארמון הממשלה, הקתדרלה, מנזר סן פרנסיסקו העשיר באמנות קולוניאלית, ובכיכרות המפורסמות - פלאזה דה ארמס – מקום הולדתה של העיר, ופלזה סן מרטין. לימה היא שער הכניסה להבין את פרו - את הסיור נחתום בביקור במוזיאון לארקו הררה, בו נזכה לראות אוסף מרהיב של אומנות מקומית ילידית, וללמוד על תרבות האינקה המרתקת. בשעות הערב נצא לנסיעת לילה באוטובוס מותאם ללינת לילה, דרך עומק הרי האנדים, אל העיר וואראז.

יום 3

לימה – ווארז

העיר ווארז היא בירת הטרקים וטיפוס הרים בעלת שם בקנה מידה עולמי, השוכנת בגובה עצום של כ-3,200 מטר, בין הרי האנדים המרהיבים בשתי רכסים עקרים המתנשאים לגובהים עצומים של יותר מ-6,000 מטר. ווארז היא עיר מקסימה בלב האנדים המרכזים של היבשת, וואראז ניחנת בקסם, אותנטיות ויופי בלתי רגילים. חשוב להיות בה יומיים כדי להסתגל לגובה הרב, בטרם אנו נצא לטרקים בגבהים עוצמתיים עוד יותר. לינה בווארז.

יום 4

ווארז - הפארק הלאומי וואסקארן – הרכס הלבן

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה "לגן עדן" של חובבי הטרקים וטיפוסי ההרים - הפארק הלאומי ווסקארן (Parque Nacional Huascaran). נבקר באחת הלגונות היפות ביותר באזור, לגונה יאנגאנוקו (Laguna Llanganucu), השוכנת למרגלות ההרים של הפארק, השוכן בקורדיירה בלנקה (La Cordillera Blanca), "הרכס הלבן", המשתרע לאורך 180 ק"מ. האזור של הרכס הלבן נקרא על שם הפסגות המושלגות הרבות בו, הנראות ממבט על כשטיח לבן עצום, ובין היתר נוכל למצוא שם את הר האלפמיו (Alpamayo), הנחשב להר היפה ביותר בעולם בזכות צורתו הנראית כמו פירמידת קרח מושלמת. גולת הכותרת של הפארק היא ההרים הגבוהים והמרשימים הנמצאים בתחומו, וביניהם ההר הגבוה ביותר בפרו, הר ווסקראן ( Huascaran), המתנשא לגובה מרהיב של 6,768 מטר. במהלך הסיור בפארק

ימים 5-10

טרק הוואיאוש - Cordillera Huayhuash

היום נצא לטרק הראשון שלנו בטיול ואחד מהטרקים המפורסמים בעולם, באחד המסלולים המדהימים לחובבי ההרים - "הוואי וואש", דרך רכס ההרים קורדירה הוואיוואש (Cordillera Huayhuash), הכולל 7 פסגות המגיעות לגובה של למעלה מ-6,000 מטר ובמרכזו ההר השלישי בגובהו בפרו, נבדו ירופחה (Nevado Yerupaja) העוצמתי, המתנשא לגובה מרהיב של 6,634 מטר. הרכס הבתולי התברך בנוף הררי עוצר נשימה, מרחבים ירוקים, פסגות מושלגות ואגמי טורקיז קסומים. במהלך חמשת הימים הקרובים נעפיל כמעט מדי יום לגבהים של עד 4,750 מטר במעבר בין ההרים, בין נופים מדהימים ופראיים של הרים מושלגים, לגונות בצבעים שונים ומעיינות חמים, כשאנחנו מלווים בסבלים מקומיים עם חמורים, אשר יסחבו עבורנו את הציוד, במהלך ימי הטרק נלון בתנאי קמפינג איכותי במיוחד. ביום האחרון של הטרק נצא בנסיעה חזרה לווארז, ומשם נמשיך בנסיעת לילה באוטובוס מותאם לעיר הבירה של פרו, לימה.

יום 11

חזרה ללימה – סיור בעיר

את הבוקר בלימה לאחר סיום הטרק נקדיש למנוחה ויום חופשי בעיר לימה. בשעות הצהריים נצא לטיול רגוע ומהנה לאורך הטיילת במירפלורס Miraflores, אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בלימה, ונגיע עד לפארק קנדי, על שלל מסעדותיו. בנוסף, נטייל ברצועת החוף ובטיילת היפיפייה של לארקו מאר, כאשר הנוף של המפרץ ושל האוקיינוס השקט סובבים אותנו. לינה בלימה.

יום 12

לימה – קוסקו

היום נעלה על טיסה אל עבר יעדנו הבא, קוסקו, עיר הבירה לשעבר של אימפריית האינקה. קוסקו הממוקמת בגובה של כ-3,400 מטר מעל פני הים, היא הפנינה התיירות של דרום אמריקה,נטייל בעיר ונוכל לראות מקרוב את השפעת אימפריית האינקה העתיקה בסביבה, ללמוד על סגנון הבנייה הייחודי, המבנים הארכיאולוגיים, המקדשים הייחודית לתרבות האינקה.

יום 13

קוסקו - העמק הקדוש

יום זה יוקדש לאתרים הארכיאולוגיים המרשימים בעמק הקדוש. במהלך היום נבקר באתר העתיקות המרשים סקסאיוומאן (Sacsayhuaman), שם יתגלה לנגד עינינו מראה מרהיב של קירות עצומים שנבנו על ידי בני שבט האינקה מסלעי ענק, מונחות בדיוק מושלם זו על גבי זו, ללא כל שימוש במלט, נמשיך לעיירה פיסאק (Pisac), שם נבקר בשוק המקומי ונתוודע לבני הכפרים הסמוכים המגיעים לשוק לבושים בבגדים מסורתיים ומוכרים את מרכולתם, ונחזה בשרידי מקדש הקוריקאנצ'ה (Qurikancha), בו התפללו בני האינקה לאל השמש עד שנחרב המקום על ידי הספרדים. בשעות הערב נצא לבילוי בכיכר פלאזה דה ארמס היפיפייה.

ימים 14-19

טרק הסלקנטאי ל"עיר האבודה" - המאצ'ו פיצ'ו

היום נצא לטרק מדהים בן חמישה ימים, שבסופו נגיע לאחד משבעת פלאי תבל, המאצ'ו פיצ'ו, "העיר האבודה" של אימפריית האינקה. בשעות הבוקר המוקדמות נצא בנסיעה אל כפר מיופאטה (Mollepata), משם נצא אל טרק הסלקנטאי (Salcantay), אחד הידועים והיפים ביותר בדרך למאצ'ו פיצ'ו המסתורית. במהלך היומיים הראשונים בטרק נטפס עד לגובה של כ-4,300 מטרים ברכס הרי האורובמבה (Urubamba), נחזה בהרים העוצמתיים, עליהם נחים קרחונים המנצנצים באור השמש ונוף פראי, ומשם נתחיל בירידה אט-אט, כשהנופים מסביבנו עד שנגיע לשיאו של הטרק, הלא הוא המאצ'ו פיצ'ו (Machu Pichu), השוכנת בין הרים כבירים המכוסים ביער טרופי. מאצ'ו פיצ'ו היא ככל הנראה הסמל המוכר ביותר של אימפריית האינקה. במהלך היום האחרון לטרק נסייר באתר הממוקם על הר עצום ומעוטר במבני סלע מרשימים, נהנה מארוחת צהריים במקום, בין נופים מדהימים, במהלך הטרק הלינה תערך בתנאי קמפינג בלבד. בתום הביקור במאצ'ו פיצ'ו נצא בנסיעה ברכבת בין הנופים הציוריים, חזרה לעיר קוסקו.

יום 20

קוסקו – לימה – תל אביב

יום אחרון לטיול. בשעות אחר הצהריים נעלה על טיסה קצרה אל עבר לימה. עם הגיענו לעיר, ובהתאם לזמני הטיסה, יהיה בידינו זמן חופשי עד ההעברה לשדה התעופה, שם נעלה על טיסה חזרה לישראל.

הטיול כולל:

 • מדריך מקומי מקצועי דובר אנגלית אופציה לעברית. 
 • בתי מלון ברמת תיירות טובה בהתאם למסלול
 • אמצעי תחבורה המתאים לגודל הקבוצה
 • כניסות לאתרים ע"פ המצוין במסלול
 • כלכלה: ארוחת בוקר
 • בטרקים פנסיון מלא.
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • שירותי סבלות במלונות
 • צוות סבלים שעוזר לסחוב את הציוד הפרטי במהלך הטרק.

הטיול לא כולל:

 • כדורים להקלה בגבהים
 • שתייה ואלכוהול
 • טיפים לנותני השירות
 • הוצאות אישיות וביטוח רפואי
 • כל מה שלא צוין במחיר כולל

הערות:

 • הטיול אפשרי לבעלי יכולת בריאותית בלבד.

רוצה להצטרף לטיול זה? אנחנו מחכים לך בטלפון עכשיו: 050-2727479

  למעלה