המקצוענים בדרום אמריקה

הצוות שלנו לשירותך עם חיוך

חברת מונדו טריפ נוסדה על ידי ניר גבריאל אזאי,

לאחר 16 שנה בהם הכיר את דרום אמריקה וחי בה, מתוך אהבה גדולה לדרום אמריקה ושאיפה להביא רמה חדשה של טיולים מקצועיים ביבשת, ברמת חוויה מדהימה שטרם הכרתם.
מונדו טריפ מציעה לכם קונספט טיולים חדשני הכולל תכנון אישי של מסלול ימי הטיול, ביקור בכל האתרים המרתקים ביבשת, מול הטבע הפראי ומפלי המים עוצרי הנשימה, בשילוב אטרקציות והיכרות עם דרום אמריקה האותנטית כפי שלא ראיתם מעולם.
מונדו טריפ מתמחה בטיולים פרטים איכותיים, לוקחת את הטיול שלכם שני צעדים קדימה ומציעה לכם מקסום מלא של ימי הטיול בתכנון מוקדם מראש ומסלול גמיש, מותאם לחוויה שתמיד חלמתם והאפשרויות הרצויות עבורכם. אתם מוזמנים לחוות לראשונה את דרום אמריקה, עם אנשים שעבורם דרום אמריקה זו אהבת חיים.
אמרתם דרום אמריקה, אמרתם מונדו טריפ

הכרתי את ניר אזאי במהלך טיול בפרו לפני יותר מעשרים שנה, כבר אז חלמנו על יום בו נערוך טיולים לישראלים ויהודים מכל העולם, כשמהר מאוד החלום הפך למציאות מדהימה.
עשרים שנה קדימה ואחרי 15 שנות ניסיון בהדרכת טיולים, עדיין האתגר הגדול שלי נולד בכל בוקר כשאני לוקח קבוצה חדשה לטיול מדהים, כולל קבוצות היוצאות בליווי משגיח כשרות ושף צמוד.
כיום מתמחה מונדו טריפ בתיירות דרום אמריקאית בכל רחבי היבשת. המומחיות שלנו היא ההנאה של המטיילים, תוך בניית מסלול אישי מותאם עבורם.
עבורי, טיולים בדרום אמריקה זו אהבה גדולה למקום ולאנשים.

ילידת דרום אמריקה וחיה בה עד היום.
אחרי 12 שנה בישראל וסיום תואר שני במדעי החברה בהצטיינות, אני דוברת עברית מעולה.
בשנים האחרונות הצטרפתי לאחי הוגו בארגון הטיולים בדרום ומרכז אמריקה, השילוב בין בת המקום להכרות שלי עם ישראלים עושה את כל ההבדל בטיולים שלנו, איתי אפשר לתקשר בעברית ואני מובילה טיולים במגוון מסלולים מותאמים לחוויה האישית שלכם.
בואו לחוות אתנו יחד את דרום אמריקה כפי שלא ראיתם מעולם.

היתרונות שלנו

לטייל עם מונדו טריפ – צעד ראשון בהצלחת הטיול

היכרות

•••

היכרות בלתי אמצעית רבת שנים עם היבשת. היכרות עם מגוון מקומות "מחוץ לספר". היכרות עם התרבות והדרישות הייחודיות להצלחת הטיול.

התאמה

•••

התאמה מיוחדת לישראלים ושומרי מסורת כאחד, מבחינת אופי הטיולים,
הדרכה בשפה העברית, אוכל כשר, טיולים מותאמים ותפילות

תכנון גמיש

•••

תכנון מסלול טיול גמיש ומודולארי המותאם בדיוק לאופי הטיול והמטיילים, תוך ניצול מקסימלי של הזמן לחוויה בלתי נשכחת

טיול מהנה לדרום אמריקה

מתחיל בתכנון חכם, עם ידע ונסיון

בואו לתכנן טיול של פעם בחיים, מתוך היכרות אישית עם אטרקציות מקומיות נדירות והתאמה ייחודית למסלול שאתם בוחרים

    למעלה